KANCELARIA ADWOKACKA WOJCIECH PODGÓRSKI

Dla Kancelarii Adwokackiej Wojciecha Podgórskiego wykonana została nowoczesna, responsywna strona internetowa, prezentująca ofertę i dorobek firmy. Dodatkowo prowadzone są działania contentmarketingowe w postaci bloga firmowego poświęconego różnym zagadnieniom prawnym z zakresu prawa rodzinnego, karnego i odszkodowań.

Zobacz więcej

 

 

 

 

4 PARTNERS GROUP

W ramach projektu powstała nowa strona internetowa dla 4 Partners Group, dostępna w 3 wersjach językowych. Do strony dopasowane zostały pozostałe materiały marketingowe: folder reklamowy, wizytówki, papier firmowy, kalendarz oraz propozycje brandingu samochodów osobowych i dostawczych.

Zobacz więcej


PEOPLE SOLUTIONS EUROPE

Dla agencji pracy People Solutions Europe przygotowałam stronę internetową zawierającą najważniejsze informacje o firmie i jej ofercie oraz wyszukiwarkę ofert pracy. Strona oparta o CMS WordPress, który umożliwia łatwe zarządzanie treścią i ofertami pracy przez każdego z pracowników. Mojego autorstwa są również wszystkie teksty na stronie.

Zobacz więcej


 

CENTRALNE MUZEUM JEŃCÓW WOJENNYCH

Współpraca z Muzeum obejmowała przygotowanie zestawu tekstów przeznaczonych na nową stronę internetową Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu. Muzeum dostarczyło wszelkie niezbędne materiały źródłowe, moją rolą było stworzenie na ich podstawie z jednej strony tekstów prostych i przyjaznych dla użytkowników Internetu, z drugiej – o wysokim poziomie merytorycznym.

Zobacz więcej